Telefon
WhatsApp

Şükür Elektronik Bilişim Güvenlik Dış Tic. LTD. ŞTİ.

Siber Saldırı Cyber Attack

Siber Saldırı Nedir

Siber Saldırı Eski Çağlarda Yaşadığımız Küresel Kanlı Savaşlarda Olduğu Gibi Gelişen Teknoloji İle Düşmanlarına Büyük Kayıplar Vermeyi Hedefleyen Teknoloji Savaşlarıdır.

Siber Saldırıların Büyük Miktarı ÇİN, RUSYA ve AMERİKA Kaynaklıdır. Gelişen Teknoloji İle Artık Tarihte Gördüğümüz Savaşlar Geride Kaldı Diyebiliriz, Çünkü Eski Tarihlerde ki Savaşlar Hem Maddi Olarak Hemde İnsan Gücü Olarak Büyük Kayıplara Neden Olurken Çok Büyük Yararlar Sağlamamaktaydı, Ancak Artık Çok Daha Maliyetsiz ve İnsan Kullanmaksızın Düşmanlara Milyar Dolarlar Zarar Verebilir Hatta Bütün Bir Ülkenin Günlük Hayatını Durdurabilirsiniz.

Günümüzde ÇİN, RUSYA ve AMERİKA Birbirlerine ve Bunların Dost Ülkelerine Web Üzerinden Saldırılar Düzenleyip O Ülkelerin Gündelik Hayatlarında Sıkıntı Oluşmasına Ve Hatta Durma Noktasına Gelmesini Hedefliyorlar, Bu Saldırılar Sonucunda Banka Sistemleri, Sunucu Depolama Hizmetleri, Elektrik Şebekeleri, ve Dijital Olarak Çalışan Ne Kadar Sistem Varsa Ağır Hasar Almaktadır.

Şuan Bizim Sektörümüz Olan Güvenlik Sektöründe Kullanılan Depolama Aygıtları (Kayıt Cihazları) Bu Saldırılardan Nasibini Almakta ve Bir Çok Firmanın Güvenlik Sistemi Çökmektedir. Bu Hem Veri Kaybına Hemde Güvenlik Açığına Sebep Olmaktadır, Büyük Firmaların Teknik Servisleri Saldırıdan Zarar Gören Cihazlar ile Dolup Taşıyor ve İnanılmaz Durumda Gecikmeler Yaşanmaktadır.

Hayati Önem Taşıyan Güvenlik Cihazları Bu Siber Saldırılar Yüzünden Teknik Servise Gönderiliyor ve 1 Aya Yakın Süre Cihazların Geri Gelmesi Bekleniyor Buda Siber Saldırıların Ne Kadar Hayati Önem Taşıdığını Gözler Önüne Seriyor

Bu Saldırılardan Elbette Korunma İmkanı Mevcut Ancak Bunu Nasıl Yapacağınızı Bilmiyorsanız Bir Sonra ki Yazımızda Bunu Öğrenebilirsiniz.

Siber Saldırı Cyber Attack

TEKLİF FORMU