Telefon
WhatsApp

Şükür Elektronik Bilişim Güvenlik Dış Tic. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

ŞÜKÜR ELEKTRONİK BİLİŞİM VE GÜVENLİK VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Şükür Elektronik, Yusuf ŞÜKÜR tarafından 2000 Yılında Perpa Ticaret Merkezinde kuruldu ve Elektronik konektörler satan bir firma olarak sektöre giriş yaptı.  Bilgisayar bileşenleri, ses görüntü kabloları ve konektörleri ithalatını yapan firma, kısa sürede ürün yelpazesini geliştirerek 2005 yılında Elektronik Güvenlik Sistemleri Teknolojisi ile Sektörde adını duyurdu.

İstanbul pazarından Ülke geneline açılan Şükür Elektronik, Türkiye geneli bayilikler oluşturarak ticari ilişkilerini ve hacmini geliştirdi.


Ülkemize katma değer kazandıracak projeleri yakından takip eden Şükür Elektronik, EXPOTECH, INFINTY, OLIS markaları ile Güvenlik Kameraları ve Bileşenleri ithalatına başladı.

2006 Yılında, Bugün ki Şirket Ortaklarından olan Engin GÜL ile yollarını kesiştiren Kurucu Ortak Yusuf ŞÜKÜR, Elektronik Güvenlik Sistemleri üzerine yoğunlaştı.

 
 2009 Yıllarında CCTV Zayıf Akım Kabloları üretimine başlayan Şükür Elektronik, İstihdama ve yerli üretime yönelik yatırımlar yaptı.

Gelişen teknolojileri yakından takip ederek ürün çeşitlerini geliştiren firma, Proje firmaları ile iş geliştirerek Toptan ve Perakende satışın dışında Proje ürün tedariklerinde de adını duyurdu.

Bunun yanı sıra dünyanın en çok bilinen “DAHUA” , “HIKVISION” , “UNV” , “TIANDY” Gibi CCTV Sektörü markalarının da satışını ve satış sonrası desteğini verebilecek alt yapısını oluşturdu.

Yalnızca Kamera Güvenlik Sistemleri alanında değil, personel devam kontrol sistemleri, alarm sistemleri, yangın sistemleri, bilgisayar ve bilişim sistemleri, alt yapı fiber optik sistemleri gibi onlarca alt sektöre de hizmet vermektedir.

Şükür Elektronik Olarak 20 Yılı aşkın süredir. Türkiye’nin Üreten ve Ekonomisine katkı sağlayan Kobilerinden biri olduğumuzu gururla söylüyoruz.

Şükür Elektronik Yönetimi

Hakkımızda

TEKLİF FORMU