Telefon
WhatsApp

Şükür Elektronik Bilişim Güvenlik Dış Tic. LTD. ŞTİ.

AHD NEDİR?

AHD Kamera Nedir

AHD Kamera (Analog High Definition Camera) Olarak Kısaltılmış Dilimize Girmiştir.

Ahd Kamera Dediğimizde Aklımıza Gelen ilk Şey Analog Olmasıdır. Peki bir Kamera Nasıl Olurda Analog Olmasına Rağmen 1 Megapiksel, 2 Megapiksel Hatta 5 Megapiksel Görüntü Verebilir?

İşte Burada Yeni Nesil Görüntüleme Teknolojisi ve Yeni Üretilen Entegreler Devreye Giriyor Analog Yani Karasal Olarak Tabir Ettiğimiz Görüntü HD Olarak İşleniyor ve Bize Dijital Bir Görüntü Sunuyor

Bu Sistemin Günümüzde IP Teknolojisini Gölgede Bırakmaya Başladığını Çok Rahat Söyleyebiliriz, Çünkü Mevcut Güvenlik Sistemindeki Kabloları Kullanarak Sisteminizi Analog Yapıdan HD Yapıya Çekebiliyorsunuz Buda Hem Maliyet Hemde Evinizin Veya İş Yerinizin Kırılıp Dökülmeden Tadilat Yapmadan Yeni Sistemle Buluşması Olarak Adlandırabiliriz.

AHD Kameraların Yüksek Çözünürlüklü Görüntü Sağlayabilmesi İçin Aynı Zamanda DVR Cihazının da AHD Teknolojisine Sahip Olması Gerekir Bu DVR Kayıt Cihazlarınında Aynı Kameralar Gibi 1 Megapiksel - 1.3 Megapiksel - 2 Megapiksel - 5 Megapiksel Çözünürlükte Olanları Mevcuttur.

Toparlarsak Eğer AHD Dediğimiz Yapı Analog Kameraların Kullandığı Kabloları Kullanarak Size HD Ve Full HD Yayın Verebilen Dijital Kameralar Olarak Tanımlarız.

AHD Kameraların Günümüzde 1 Megapiksel - 1.3 Megapiksel - 2 Megapiksel - 5 Megapiksel  Olarak Çözünürlükleri Mevcuttur.

AHD NEDİR?

TEKLİF FORMU